|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Вага [g] | 2320g |
|---|---|
| Матеріал виготовлення | ZnAl + сталь + пластик |
| Вид вогню | Автоматичний, Одиночний |
| Hop-Up | Так |
| Швидкість вильоту кульки [m/s] | 100 |
| Довжина [mm] | 490-600mm |
| Конектор | 14mm CCW |
| Тип | Да |
| АКБ в комплекті | Ні |
| Тип магазину | Механический магазин |
| Місткість магазину кульок | 120 |
| Діаметр підшипників [mm] | 8 |
| Серія зброї | M/AR-серія |